0
0

Тестери

Тестери

Індикаторний інструмент (тестери) - надійний помічник при визначенні фази

Протягом тривалого часу одним із простих, надійних і водночас дешевих способів визначення фази в електричній мережі є індикаторна викрутка. Напевно, хоч раз стикалися з таким приладом і не до кінця розуміли, що з ним робити. За допомогою такого інструменту недосвідчений користувач зможе визначити де нуль, а де фаза. Дане обладнання можна легко купити в будь-якому магазині електрики вашого міста.

Як працює викрутка-індикатор

Тестер - це інструмент, який зовні практично нічим не відрізняється від викрутки плоского типу. Він має пластикову прозору ручку та наконечник з металу. Усередині ручки знаходиться світлодіод (індикатор), який починає світитися при зіткненні металевої частини з фазою. Однак є моделі даного інструменту, коли необхідно натискати кнопку для визначення фази. Для того, щоб максимально убезпечити себе, працювати з викруткою-індикатором слід у діелектричних рукавичках, щоб вас не вдарило електричним струмом.

Головне призначення індикаторного інструменту є те, щоб при ремонті швидко та ефективно визначити напругу в електричному ланцюзі. Також за допомогою викрутки-індикатора можна виявити точне місце обриву електричної мережі та оперативно усунути його. Також важливим фактором є справність інструменту. Перед початком роботи з індикатором необхідно перевірити його працездатність. Зробити це легко. Для цього необхідно покласти палець на п'ятачок індикатора і металевою стороною торкнутися дроту під напругою. Якщо лампочка при цьому загоряється, пристрій справний.

Купити викрутку-індикатор через інтернет-магазин

Якщо вам необхідно купити індикатор тестер, зробити ви це можете не виходячи з дому через наш інтернет-магазин електрики On-Off, на вітрині якого є весь необхідний електроінструмент для дому. На нашому сайті ви знайдете лише сертифікований товар від перевірених постачальників. За рахунок того, що ми співпрацюємо з дилерами виробників, інструмент можна знайти за зниженою вартістю. Періодично в нашому інтернет-магазині Он-Офф проходять акції та товар ви придбаєте за знижкою. Заявку можна оформити всього в кілька кліків у будь-який зручний для вас час. Після того, як замовлення ваше буде оброблено, з вами зв'яжеться менеджер нашого інтернет-магазину для уточнення всіх деталей покупки. По телефону ви зможете детальніше проконсультуватися у фахівця, який відповість на всі ваші запитання. Доставка працює по всіх регіонах України. Якщо ви знаходитесь в місті Київ, то замовлення своє можете забрати самовивозом зі складу чи офісу.