0
0

Панелі для встановлення лічильників

Панелі для встановлення лічильників

Панель для встановлення лічильників - важлива деталь при монтажі

Встановлення електричних лічильників у будинок, квартиру або на підприємство є обов'язковою умовою за законодавством України. Нині за нормами встановлюються як однофазні, і трифазні лічильники. Однак для їх встановлення необхідна важлива деталь - панель на яку монтуватиметься електрозчитувальний прилад.

Що таке панель для встановлення лічильників?

Панель для встановлення лічильників - це деталь у вигляді пластини на яку кріпиться електролічильник. У продажу існує панель для однофазного та трифазного лічильника. Головне призначення деталі - це захист мереж від навантаження та короткого замикання. Деталь зроблена за всіма нормами захисту, передбаченими в законодавстві.

Купити панель для встановлення лічильників в Україні

Ця деталь широко поширена в Україні, тому вам не важко купити його в магазинах електрики вашого міста. Якщо ви хочете купити панель для встановлення лічильників за вигідною ціною, то можете придбати деталь через інтернет-магазин "On-Off". На вітрині магазину є панелі як однофазних, так трифазних лічильників. Деталь можна придбати за знижкою, тому що в магазині діють акції. Замовлення обробляється за лічені хвилини та після його оформлення з вами зв'язується менеджер магазину для уточнення всіх деталей покупки. Забрати покупку ви можете як на складі, так і в офісі, попередньо повідомивши менеджерів про час свого прибуття. Можлива також доставка як по Києву, так і до інших областей України. Оплата здійснюється готівкою, за банківськими реквізитами, або післяплатою Нової Пошти. Товар є завжди у потрібній кількості за рахунок чого доставка його проводиться у максимально короткі терміни.