0.00грн.
Зробити замовленняРозетки для житлових та комерційних приміщень
У будь-якому сучасному інтер'єрі розетки можна впевнено вважати однією з найголовніших складових комфортного життя людини. З їх допомогою можна не тільки керувати різними варіантами освітлення та побутовими приладами, користуватися системою «Розумний дім», розподіляти електроживлення, а також надавати особливого затишку, функціоналу та неповторного дизайну кожної кімнати. Сучасні новинки електрофурнітури є витонченими, стильними та елегантними моделями, за допомогою яких можна внести в інтер'єр нове дихання.
Перед тим як розпочати планування капітального ремонту, або невеликої косметичної ситуації, особливу увагу необхідно приділити саме вибору нових розеток. На сучасному ринку представлена величезна кількість різних кольорів, матеріалів та форм для будь-якої з кімнат житлового чи комерційного приміщення. Можна вибрати варіанти для віталень, оформлених у класичному стилі, для кухні, представленої в стилі Модерн, для яскравої дитячої або спальні в витонченому стилі Прованс.
Як правильно вибрати розетку та на що звертати увагу в першу чергу?
- Перед тим, як купувати електророзетку, необхідно ретельно продумати місце її розміщення, а також розташування меблів поряд.
- У разі потреби встановлювати велику кількість розеток або вимикачів, варто звернути увагу на спеціальні рамки, що поєднує їх між собою.
- Особливу увагу також варто приділити дизайну та стилю, який повинен відповідати інтер'єру та палітрі кольорів.
- Наявність чи відсутність заземлення. У розетки, яка має вбудоване заземлення, є два вусики навпроти один одного. Саме вони і мають бути підключені до системи заземлення, що значно підвищить безпеку під час використання у приміщенні.
- Захист від несприятливих впливів. До найпоширеніших ступенів захисту розеток можна віднести IP54, IP44 та IP20. Перша з цих цифр означає рівень захисту від потрапляння сторонніх предметів, друга – про захист від води.
- Кількість розеток. Цей фактор вказує на зручність використання і завіситиме виключно від індивідуальних переваг господаря.
- Типи проводки. Це показник, який також не варто забувати. Проведення може бути як відкрите, так і закрите. Відкриті прокладаються зовні стіни, закриті проводки – усередині.
Залежно від типу проводки розетки можуть бути:
- накладні;
- вбудовані.
Накладні розетки встановлюються на саму стіну стелю або підлогу. Для їх встановлення немає необхідності заздалегідь готувати поверхню, наприклад, штробити стіни або висвердлювати отвори для встановлення монтажних коробок. Вони використовуються в місцях, де штроблення стін під приховану проводку просто неможливе. Наприклад, там, де вже виконано фінішний ремонт, або у будинках з дерева.
Розетки, що вбудовуються, більш поширені в житлових просторах. Планувати їхнє розташування необхідно на етапі ремонту. Візуально вони естетичніші, і можуть монтуватися в блоках, в кількості до 5 штук.
Де купити розетки в Україні за доступною ціною?
Ціна на розетки залежить не тільки від характеристик, а також матеріалів виготовлення, а й від кількості посередників, через яку вона проходить до покупця. Наш інтернет-магазин пропонує величезний асортимент як українських, так і імпортних виробників, з якими ми співпрацюємо безпосередньо без посередників, що гарантує доступність, а також можливість проводити регулярні акції для покупців.До основних переваг інтернет-магазину електроустаткування можна віднести:
- наявність менеджерів, які допоможуть визначитися з вибором;
- кілька видів оплати;
- швидка доставка та широкий асортимент;
- наявність якісного сертифікованого товару;
- гнучка система знижок для оптових покупців.
На сайті можна ознайомитися з усіма необхідними характеристиками, а також вибрати колір та дизайн розеток, який підійде саме до вашого інтер'єру.