0.00грн.
Зробити замовленняПродаж вимикачів навантаження
Дані прилади з категорії модульного обладнання необхідні для оперативної та безпечної зупинки подачі номінального струму або надструму у разі аварійних ситуацій. Додатково з вимикачами навантаження слід використовувати спеціальні запобіжники. Найчастіше у продажу зустрічаються вимикачі навантаження із м'язовим приводом. У деяких моделях застосовуються електропроводи та соленоїди з метою ДК.
Автоматичний вимикач навантаження виконує кілька завдань:
- захист від короткого замикання;
- запобігання підвищеним струмам;
- роз'єднання ланцюга.
Простий автомат непридатний для відключення живлення при працюючих споживачах, це може призвести до електричної дуги. Через це може статися перегрів поверхні контактів та пожежа. В аварійній ситуації після цього усунути напругу в мережі вже не вийде, саме тому слід використовувати вимикач навантаження.
Різновиди та особливості конструкції вимикача навантаження
Це модульне обладнання ділиться на 2 типи:
- високовольтне, воно відключає мережу з напругою понад 1 кВ. Основна сфера застосування цих вимикачів - підстанції та виробничі об'єкти;
- низьковольтне, воно активно застосовується у побуті та ланцюгах малої потужності. Такі вимикачі тривалий час перебувають у строю та не призводять до аварійних ситуацій. За рахунок невеликих розмірів вимикачі низьковольтні навантаження можуть монтуватися навіть у розподільчих щитках.
Вимикачі мають своє позначення – ВН. Посилені контакти з великою площею з'єднання мають збільшену міцність та зносостійкість. Особливий металевий сплав є стійким до високих температур, тому не оплавляється при тривалій експлуатації.
Якісні вимикачі навантаження мають стійку ізоляцію, яка стійко витримує напругу до 6 кВ. У разі грози або стрибків напруги обладнання зберігається працездатним. Продукція багатьох брендів має опцію блокування органу управління у вимкненому та включеному положенні. Модульні автомати сумісні з різними видами захисного обладнання: пристроями захисного відключення, пристроями захисту від перенапруги та ін.
Експлуатаційні параметри вимикачів навантаження
Вимикачі цього типу мають свої особливості:
- номінальний струм становить від 16 до 125 ампер;
- кількість полюсів – від 1 до 3;
- технологія установки – більшість вимикачів монтуються на DIN рейку та мають стандартні габарити;
- механізм перемикання буває поворотного або перекидного типу, для обох варіантів використовується ручка або важіль
Не забувайте, що дані модульні пристрої призначені виключно для відключення/вмикання, вони не захищають мережу від перевантажень та замикань. Ставляться вимикачі навантаження на місце введення електроенергії в кожному поверховому щиті. Найпопулярніші моделі мають 1-4 полюси та відключаючу здатність від 4,5 до 10 кА.
Купити вимикач навантаження з гарантією від виробника можна в онлайн-магазині Он-Офф. Тут доступний великий вибір артикулів для електриків, будівельників, виконробів та всіх, хто пов'язаний із встановленням електрощитового обладнання. Доставка здійснюється з Києва по всіх містах України.