0
0

Зварювальні Генератори

0
«Структура блоку: відкрита рамаДіапазон регулювання струму: 50~160AНапруга зварювання холостого ходу: DC65VЗварювальна напруга: DC22~55VШвидкість зворотного навантаження: 60% Зварювальний стрижень: ?2,5~?3,2Генеруюча потужність: 1.0KWНомінальна часто..
0.00грн.
Нема в наявності
Зварювальні Генератори

Зварювальний генератор - універсальне обладнання та помічник у критичних ситуаціях

Зараз генераторами в Україні нікого не здивуєш. За рахунок того, що електрика по всій країні є досить нестабільною, це обладнання користується великою популярністю серед жителів нашої країни. Існує велика кількість генераторів різної потужності, тому при виборі обладнання варто приділити велику увагу. Тому варто звернути на зварювальні генератори, що є універсальним пристроєм.

Що таке зварювальний генератор?

Зварювальний генератор - це обладнання, яке працює на двигуні внутрішнього згоряння, виробляючи електричний струм. Крім вироблення електроструму даний тип пристрою можна використовувати як зварювальний апарат. У більшості випадків зварювальні генератори йдуть інверторного типу. Такий вид обладнання є досить надійним та безпечним. Серед його переваг варто виділити таке:

  • ергономічність;
  • легкість у транспортуванні;
  • низьке споживання палива.

Принцип роботи зварювального генератора на інверторній основі полягає в тому, що регулює роботу двигуна вбудована електроніка. Це дозволяє плавніше працювати мотору, за рахунок чого немає критичних, для побутової техніки, перепадів електронапруги. Це стало можливим за рахунок того, що змінний струм подається не безпосередньо. Спочатку апарат змінний струм перетворює його на постійний, після чого він проходить через фільтри, який перетворює струм знову на змінний. Щоб переключити режим генератора на зварювання, вам не знадобиться багато часу. Панель обладнання досить доступна, тому ви легко зможете змінювати режими пристрою. 

Для того щоб зварювальний генератор прослужив тривалий період часу, необхідно регулярно робити йому технічне обслуговування. Для цього достатньо міняти масло в двигуні та заливати лише певний вид палива.

Купити зварювальний генератор в інтернеті

Якщо ваш вибір упав на зварювальний генератор, то купити його ви зможете у нашому інтернет-магазині електрики On-Off. На вітрині нашого сайту ви легко знайдете необхідне обладнання за допомогою зручної навігації і вибрати пристрій за заданими фільтрами. Обладнання має всі необхідні сертифікати якості, які відповідають світовим стандартам безпеки. У нашому магазині Он-Офф ціна нижча за ринкову, тому що ми активно співпрацюємо з дилерами виробників. Заявку ви можете оформити всього в кілька кліків у будь-який час доби і як тільки наш менеджер її обробить з вами, зв'яжуться для уточнення всіх деталей. Доставка ваших покупок здійснюється у всі регіони України. Якщо ви перебуваєте у столиці, то можете забрати обладнання самовивозом зі складу чи офісу, попередивши менеджерів. Оплату можна зробити будь-яким зручним для вас способом: - післяплатою, готівкою, за реквізитами.