0.00грн.
Зробити замовленняПродаж модульного обладнання
Модульне низьковольтне обладнання – важливий елемент електричних ланцюгів, що обслуговують адміністративні, комерційні, промислові та житлові приміщення. Воно здійснює контроль та облік фаз, враховує обсяг використаної електрики, а головне - захищає мережу та дорогі механізми від перепадів напруги, перевантажень, витоків струму та коротких замикань. Модульне обладнання підтримує керуючу функцію в інтелектуальних системах, приймаючи команди на включення та вимикання жалюзі, поливу, підсвічування, лампочок, обігрівачів та інших споживачів.
Від інших видів електричної техніки, низьковольтне обладнання відрізняється тим, що функціонує при напрузі до 1000 вольт. Якщо потрібно отримувати, передавати, розподіляти енергію в умовах низької напруги, використовуйте модульне обладнання. Воно застосовується у житлових приміщеннях та промислових комплексах по всьому світу, включаючи Україну.
Особливості експлуатації модульного обладнання
Воно не тільки захищає електроланцюги від короткого замикання, а також оберігає людину від ураження струмом при торканні кабелів із пошкодженням ізоляції. Також модульне обладнання запобігає пожежам при перевантаженнях та ударах блискавки. Впоратися з такими завданнями може лише якісне надійне обладнання, яке відрізняється безвідмовністю та тривалим експлуатаційним терміном.
Зручно, що сучасні модульні системи легко монтуються та обслуговуються без складних інструментів. Їх встановлюють у розподільні щити на стандартну DIN-рейку. Модульні автомати сумісні з різними видами захисного обладнання: пристроями захисного відключення, пристроями захисту від перенапруги та ін. Для виготовлення даного електрообладнання застосовуються якісні вогнетривкі матеріали, включаючи латунь, срібло та пластик, що самозагасає. Вимикальна здатність 6-15 кА і вище дозволяє застосовувати модульні вироби з різною метою.
Різновиди модульного обладнання
Головне завдання таких приладів – отримання, розподіл, передача електроенергії за низького вольтажу. Продаж обладнання даного типу в Україні дуже поширений, оскільки прилади мають велику сферу застосування і в побуті, і на промислових об'єктах.
Модульне низьковольтне обладнання - це різноманітні вимикачі, контактори, реле та інші вироби:
- автоматичні вимикачі;
- ПЗВ;
- комутаційні прилади;
- дифавтомати;
- контактори;
- рубильники;
- стабілізатори;
- УЗІП;
- нульові та сполучні шини;
- DIN-рейка.
Усі вони виконують низку певних завдань. Так, автоматичні вимикачі розмикають мережу при пікових навантаженнях та короткому замиканні, контактори виконують роль рубильників дистанційного пуску та відключення обладнання автоматизованих систем (полив, освітлення, клімат-контроль). Перемикачі переводять живлення обладнання на інше джерело струму, а ПЗВ захищає людину від ураження електричним струмом при поганій ізоляції дротів.
Що слід враховувати під час вибору модульного обладнання
Вибір даного обладнання залежатиме від його призначення, параметрів електроланцюгів та електрообладнання, що експлуатується. Також варто враховувати тип з'єднання із джерелом живлення. Встановлювати модульне обладнання потрібно дотримуючись полюсів підключення. Як правило, його робоча напруга становить 230/500 В, частота – 50Гц. На всіх виробах є сигнальний індикатор "червоний-зелений", їх ступінь захисту складає IP20-IP40. Устаткування працює з постійним та змінним струмом при температурному діапазоні -40/+50С. Середній термін експлуатації обладнання складає 15 років.
Ось основні рекомендації щодо вибору модульного низьковольтного обладнання різного типу:
- автоматичні вимикачі вибирають по номінальному струму від 1 до 125 А. Найпопулярніші моделі мають 1-4 полюси і здатність відключати від 4,5 до 10 кА;
- диференціальні вимикачі останнього покоління дозволяють уникнути ураження струмом людини у разі перенапруги в ланцюзі. Особливості їхньої конструкції дозволяють виконувати функції автомата. Вибираючи їх, враховуються струм витоку і здатність, що відключає;
- вимикачі навантаження виконують періодичну комутацію ланцюгів під навантаженням. Їх вибирають за кількістю полюсів та номінальним струмом;
- модульні контактори необхідні управління потужними навантаженнями від 2,2 кВт. Їх ампераж коливається від 16 до 100 А. Вони застосовуються для освітлення та нагрівальних установок.
Де в Україні можна придбати модульне обладнання?
Автоматичні вимикачі, ПЗВ, щитки, реле, лічильники електроенергії, контролери, електрофурнітура, підлога з підігрівом та інше електрообладнання високої якості представлені в каталозі інтернет-магазину On-Off. Тут ви знайдете все для підтримки стабільної та безпечної електронапруги в будинках та квартирах.
Клієнти нашого магазину отримують низку плюсів:
- гарантія на всі товари;
- професійна допомога консультантів;
- можливість оптових та роздрібних закупівель;
- доступні ціни;
- оперативна доставка по Україні.
Зробити покупку на сайті магазину On-Off можна за телефоном або на сайті. Якщо виникнуть запитання, зв'яжіться з менеджером магазину. При замовленні на суму понад 6000 грн. доставка по Києву здійснюється за рахунок магазину.