0
0

Викрутки

Викрутки

Викрутки як необхідна річ у кожному будинку

У кожного господаря в будинку має бути власний інструмент для усунення невеликих побутових поломок. Якість його впливає на довговічність інструменту, тому великий попит на обладнання перевірене часом. Викрутки – це той інструмент, який має бути завжди під рукою. За рахунок своєї універсальності, викруткою можна відремонтувати практично все. Їх можна купити в будь-якому спеціалізованому магазині вашого міста від різних виробників.

Які викрутки бувають?

Викрутки можна розділити на 2 основні типи;

  • хрестоподібна;
  • шліцева.

Однак, багато виробників виготовляють викрутки відразу на кілька насадок. Це досить зручно, тому що не потрібно терміново шукати необхідний інструмент, якщо терміново потрібно щось відремонтувати. Для того, щоб якісно зробити роботу, необхідно підбирати викрутку, виходячи від розмірів капелюшка саморізів, болтів та інших комплектуючих. За допомогою такого інструменту можна зібрати меблі, прикрутити поличку, підтягнути петлі на дверях, монтувати електроприлади.

Оскільки викрутки часто використовуються при монтажі електроприладів, або електричних кабелів, то такий інструмент йде з діелектричною ручкою, щоб убезпечити майстра від ураження електрострумом. Купити викрутки ви можете як окремо, так і набором. Більшість користувачів віддають перевагу набору, тому що в нього входить кілька типів викруток, а також можуть йти в комплекті ізолятори, пасатижі, плоскогубці та інший інструмент.

При виборі викруток та наборів викруток варто звернути увагу і на матеріал з якого виготовлений цей інструмент. Дане обладнання повинне бути виготовлене з високоміцного металу, тому що при закручуванні іноді потрібно прикладати силу. Для зручності деякі інструменти можуть бути намагніченими для того, щоб викрутки не зісковзували зі шурупів, шурупів. 

Вартість цього інструменту невисока, що робить його затребуваним на українському ринку. Набір викруток можна знайти в різній комплектації, залежно від ваших уподобань та вимог. 

Купити викрутки та набори викруток через інтернет

Для того, щоб зараз купити викрутку не потрібно їхати на ринок чи магазин. Сучасний світ дарує нам можливість купити інструмент онлайн. Наш інтернет-магазин електрики On-Off надає широкий вибір цієї продукції за вигідною для вас вартістю. Весь товар, який ви бачите на вітрині нашого магазину, є сертифікованим. Комфортна вартість обумовлена тим, що наш магазин безпосередньо співпрацює із дилерами виробників. Для того, щоб оформити замовлення, необхідно лише кілька кліків і після обробки з вами зв'яжеться наш менеджер для уточнення всіх деталей покупки. Доставка працює як у місті Київ, так і в інші регіони України. Також у нас можливий самовивіз зі складу чи офісу. Для цього вам необхідно проінформувати наших менеджерів про час свого прибуття. Сплатити ви можете як післяплатою, так і на банківські реквізити інтернет-магазину Он Офф. Якщо товар вам не підійшов, ви можете його повернути протягом 14 днів.