0
0

DIN-рейка

DIN-рейка

Максимальна ефективність монтажу модульної електрики за допомогою DIN-рейки

Якщо ви затеяли ремонт, варто прорахувати все до дрібниць. Проектування електрики в будинку є основою ремонту, тому варто приділити проводці якомога більше часу. Наразі існує велика кількість електроприладів, які полегшують життя. Щоб продуктивність електричних кабелів була максимально ефективною та безпечною, використовують модульне обладнання. Однак, для того, щоб надійно закріпити обладнання, використовують DIN-рейки. Варто зазначити, що DIN-рейки популярні серед електриків, оскільки вони широко використовуються для монтажу електрообладнання та пристроїв в електричних мережах, електрощитах, розподільчих щитах, а також у виробничих та промислових об'єктах. Цей комплект може бути використаний і в домашніх електричних системах.

Що таке DIN-рейка?

DIN-рейка – це стандартизований металевий каркас, який використовується для монтажу електричних пристроїв та обладнання. Існує кілька типів DIN-рейок, а саме:

  • DIN-рейки для монтажу на шинопроводі (DIN-рейка TH/TS);
  • DIN-рейки для монтажу на поверхні (DIN-рейка G-подібна).

DIN-рейки для монтажу на шинопроводі використовуються в електрощитах та розподільних щитових для кріплення автоматичних вимикачів, контакторів, реле, блоків живлення та іншого обладнання, яке має клеми для підключення до шин. Зазвичай ширина комплектуючого становить 35 мм.

Що стосується DIN-рейки для монтажу на поверхні, то вона служить для кріплення різних електричних пристроїв, які не мають клем для підключення до шин, таких як програмовані логічні контролери, блоки живлення, частоти перетворювачі та інші. Таке обладнання має ширину 32 мм.

Матеріал, який служить для виготовлення DIN-рейки, є сталь або алюміній. Вони мають стандартну довжину 1 метр і можуть легко зрізати до потрібної довжини. DIN-рейки надають швидкий та зручний спосіб монтажу електроустаткування та пристроїв, забезпечуючи також безпеку та надійність роботи електричних систем.

Купити DIN-рейку через інтернет

Якщо для ваших потреб необхідно купити DIN-рейку не тільки в Києві, а й в інших регіонах України, то варто звернутися до нашого інтернет-магазину електрики On-Off, де ви легко підберете необхідні вам комплектуючі. Наш магазин тісно співпрацює з дилерами виробників, тому купити Дін-Рейку у нас ви можете за вигідною вартістю. Замовлення оформити можна всього за кілька кроків у зручний для вас час. Для оперативної доставки у ваше місто, з вами зв'яжеться наш менеджер інтернет-магазину Он-Офф та уточнить усі деталі покупки. Товар можна забрати у Києві та самовивозом з нашого складу чи офісу. Оплата проводиться як післяплатою, так і на банківські реквізити.