0
0
phone-icon
+38 050 328-73-51 Замовити дзвінок

Поповнення асортименту. Реле напруги Zubr

Не секрет, що одним із найважливіших пристроїв сучасного будинку є електричний щиток. Його наповнення та організація - тема окремої розмови, але практично в кожному сучасному щитку, спроектованому грамотним електриком, обов'язково є реле напруги. Завдання цього пристрою - захистити електроприлади, підключені до мережі, від надто високої або надто низької напруги. Деякі просунуті реле також можуть забезпечити захист при перевищенні споживаного струму або заданої потужності.

Схема типового сучасного електрощита може виглядати так:


Як це працює.
Реле напруги постійно "стежить" за параметрами електричної мережі та при їх критичній зміні відключає електрику в квартирі. Коли параметри приходять у норму – реле навантаження підключає електрику знову. Таким чином, ваші електрооприлади залишаться цілими і служитимуть довше. Особливо це важливо, наприклад, у новобудовах, де ще немає стабільного підключення до електромережі або в будинках зі старою інфраструктурою. Але навіть якщо в будинку з електрикою все стабільно, реле напруги все одно може стати в нагоді - напевно всі чули від знайомих про 380В в розетках квартири, та погорілі елекетроприлади - це може статися, наприклад, при аваріях у поверхових або будинкових електрощитах. Але якщо у вас є реле напруги - вам нема про що турбуватися - ви під захистом.

Прилади Zubr виробляються на струми від 5 до 63А, бувають на одну чи на три фази. Також є пристрої, які не потрібно ставити в електричний щиток – цими однофазними реле можна захистити конкретний електроприлад, наприклад, холодильник.

Декілька порад щодо вибору та використання.

  • Обирайте реле на один номінал струму вище, ніж ввідний автомат у вашій квартирі. Наприклад, ввідний автомат у вас на 50А - беріть реле з номінальним струмом на 63А.
  • Після встановлення реле прочитайте інструкцію, та не забудьте його налаштувати. З заводу у реле вже встановлено оптимальні верхній та нижній пороги спрацьовування за напругою. Але вам може знадобитися їх відкоректувати в ту чи іншу сторону, в залежності від напруги у вас в квартирі, наприклад, нижній поріг - 180В, верхній - 250В.
  • Якщо ваше реле має функцію затримки увімкнення - обов'язково налаштуйте цей параметр, краще встановіть рекомендовані 180 - 300 сек. Ця затримка потрібна для того, щоб захистити ваші прилади від частих включень-вимкнень.
  • Використовуйте у своєму електрощиті якісне модульне обладнання, наприклад, серію Resi9 від Шнейдер Електрик.

Чекаємо на ваші замовлення!