0
0

Інженери протестували роботу частотних перетворювачів AE-Technology

Компанія “Атоменергоспецзахист” вже не один рік працює з торговою маркою AE-Technology. Перетворювачі частоти цього китайського бренду зарекомендували себе як доступні та надійні. 

Бренд-менеджер компанії “Атоменергоспецзахист” Ігор Желнов в коментарі журналу Електроблюз розповів, що перетворювачі частоти AE-Technology за технічними характеристиками конкурентні з європейськими перетворювачами та доступні за ціною.

“Конкурентна ціна в умовах кризи має вирішальне значення”.

Інженер КВПіА ТОВ “Гідромаш Інжиніринг” Володимир Дунічев протестував роботу частотного перетворювача AE-Technology 1,5 кВт (220В)

“Перетворювач частоти виробництва AE-Technology зможе вирішити більшість задач, що виникають у сфері машинобудування та керування технологічними процесами. Конкурентна ціна в умовах кризи має вирішальне значення”, — розповів в коментарі Електроблюзу Дунічев.

За його експертною думкою, наявність спеціальних функцій, таких як сплячий та каскадний режим, для використання у системах водопостачання було б перевагою.

“Я рекомендую частотні перетворювачі від AE-Technology”.

Інженер КВПіА НІП ТОВ “Екофлок” Андрій Модленко протестував роботу частотного перетворювача AE-Technology 2,2 кВт (220В)

“Перетворювач частоти налаштовували на вентиляцію для зварювального цеху. До обладнання підключали датчики диму. Хочу зазначити, що налаштування зайняло у мене близько 15 хвилин. Мені сподобалися кнопки інтерфейсу цього перетворювача частоти, він легкий та зручний в програмуванні. Я рекомендую частотні перетворювачі від AE-Technology — і ціна не велика, і завжди в наявності”, — розповів Модленко.

Також експерт наголосив, що інструкція до перетворювача є українською мовою.

Загалом, питання якості китайських товарів вже давно не актуальні. На сьогодні в Китаї існує ціла система законодавчих документів, які регулюють якість продукції. Ряд китайських брендів відрізняється своєю інноваційністю та надійністю. Це стосується і частотних перетворювачів китайського виробництва, які вже не один рік успішно продаються в Україні.

Придбати перетворювачі частоти AE-Technology можна на сайті магазину електрообладнання On-Off.

Ніна Комащенко